24.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

У результаті зливи та шквального вітру у Чернівіцях увечері 12 червня пошкоджено покрівлі на двох будинках на вул. Героїв Майдану та 1-му провулку Шипинському, внаслідок падіння дерев пошкоджено три транспортні засоби, в тому числі один маршрутний автобус.

На проїзджі частини повалено 28 дерев, знеструмлено 5 підстанцій в мікрорайоні Ленківці, одна підстанція на 10 Кв та 5 підстанцій садових товариств на Роші, 20 ліній електромерж 0,4 кв, що забезпечують побутових споживачів, знеструмлено насосну станцію «Біла», зламано три електричні опори на вул.Нікітіна, Вербовій та Мамаївській, підтоплено залізничний вокзал та кілька підвальних приміщень.

Міські служби приступили до ліквідації наслідків стихії одразу після її завершення. Зливова мережа справилася з відведенням води, окрім кількох проблемних ділянок, де є потреба у повній реконструкції мережі із застосуванням нових технічних рішень. Зокрема, такою є територія, прилегла до залізничного вокзалу. Тендер на розробку ТЕО, моделювання стоку води, передпроектні та проектні роботи по об’єкту “Будівництво споруд із запобігання підтоплення залізничного вокзалу та прилеглої території до нього в м.Чернівці” оголошено у травні місяці. На виготовлення проекту передбачено 600 тис.грн. Наразі до участі у тендері заявився лише один учасник.

Бригади КП МіськШЕП продовжують роботи над розчисткою зливових решіток та доріг від наносів, спричених зливою. Над усуненням пошкоджень електромереж працюють 6 аварійних бригад міськРЕМУ. Впродовж ночі з доріг, місць, де є загроза життю людей прибрано 28 повалених дерев. Роботи з розпилювання та прибирання повалених дерев тривають.

На адресу Муніципального контакту центру після зливи надійшло понад 2,5 тисячі звернень. Інформація про аварійні ситуації передана до виконання міським службам, з питань термінів відновлення електропостачання громадянам надані роз’яснення.

На ранковому засіданні штабу з ліквідації наслідків стихії міський голова Олексій Каспрук констатував, що всі міські служби, рятувальники, патрульна поліція зреагували оперативно, над усуненням аварійних ситуацій працювали злагоджено. Всі системи життєзабезпечення міста працюють у нормальному, робочому режимі, громадський транспорт курсує безперебійно, комунальні служби, електропостачальники продовжують роботи над ліквідацією наслідків стихії.Comments are closed.