17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціНа черговій сесії Чернівецької міської ради 22 депутати підтримали звернення до Верховної ради України та Президента України щодо останніх подій в Києві 5 грудня 2017 року.

Подаємо текст звернення, яке буде направлено адресатам.

«Ми, депутати Чернівецької міської ради Чернівецької області, звертаємось до Вас, щодо якнайшвидшого та конструктивного реагування на незрозумілі, нелогічні, непрозорі і незаконні дії правоохоронців під час т.зв. «затримання» лідера «Руху Нових Сил» 5 грудня 2017 року в м. Київ.
Сам факт затримання М.Саакашвілі, та дії правоохоронців, які були здійснені з порушенням правових норм українського законодавства та прав людини і громадянина є яскравим прикладом т.зв. «розправи» діючої влади з інакодумцями, опозиціонерами, опонентами влади і правлячого режиму.
Такі, як і попередні, дії влади по відношенню до опозиції є нічим іншим, як злобою і помстою влади за багатомісячну критику дій влади, за боротьбу проти корупції, за відстоювання інтересів народу, вимог Революції Гідності. Ці дії державної влади є нелогічними, бездумними і шкодять національним інтересам України та вже отримують негативну оцінку міжнародного співтовариства, дипломатичних представництв ряду держав.
Ми, депутати Чернівецької міської ради, звертаємося до Верховної Ради України, Президента України п. П.Порошенка щодо негайного втручання в ситуацію, пов’язану із спробами арешту М.Саакашвілі, Закликаємо керівництво держави реагувати на виклики сьогодення, та неухильно дотримуватись Законодавства, прав та свобод людини та негайного припинення наступу влади на демократію і основні завоювання Революції Гідності».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *