У Чернівцях розширили перелік громадян, яким дозволено користуватися транспортом у режимі спецперевезень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відбулось позачергове засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було вирішено розширити перелік категорій громадян, які можуть скористатись проїздом в транспорті, який здійснює спеціальні перевезення. Зокрема, це рішення розповсюджується на учасників бойових дій, членів родин загиблих учасників бойових дій; людей з інвалідністю; дітей віком до 10 років у супроводі дорослих при наявності вільних місць та пред’явленні посвідчення.

Суб’єктам господарювання, підприємствам, установам, організаціям міста Чернівців доручено надалі керуватися постановою КМУ №392 від 20.05.2020 року із дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря.
З метою приведення діючих на території міста карантинних обмежень у відповідність до постанови Кабінету Міністрів України №392 від 20.05.2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» міська комісія вирішила вважати такими, що втратили чинність її попередні рішення, які стосувалися заборони роботи на території міста закладів побутового обслуговування населення, зокрема лазень та саун.
Управлінню культури міської ради, керівництву Центрального Парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка, КП парку «Жовтневий» доручено забезпечити дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України, при функціонуванні атракціонів, розташованих на відкритому повітрі.
Фінансовому управлінню міської ради доручено вивчити питання виділення додаткових коштів для поповнення матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків в м. Чернівці.Comments are closed.