КП МіськШеп готове до зимового утримання вулиць та доріг міста « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Зимове утримання проїзних частини вулиць міста виконує Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство.

Перша черга – обробляються всі центральні вулиці, де рухається електротранспорт (першочергово спуск на вул. Ю.Гагаріна). Друга черга – обробляються всі автобусні маршрути та вулиці «великого» і «малого» об’їзних кілець. Після розчистки вулиць 1 і 2 черги, організовуються роботи на інших об’їзних вулицях.

На ділянках вулиць, які не посипаються механізовано, де є круті спуски і підйоми, створюються запаси посипкового матеріалу для ручної посипки.

На сьогодні для утримання вулично-шляхової мережі міста запас протибуксівних  матеріалів складає:  піску  – 152,5 куб.м., піщано-соляної суміші – 2815,8 куб.м.  солі – 1456,8 т.

Підприємством проведено профілактичний ремонт 37 одиниць дорожньої техніки (при плані 39).

Відповідно до наказу директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради від 16 жовтня 2019 р. № 123-од «Про забезпечення безперебійного  та  безпечного руху транспорту на основних магістралях   міста   в   осінньо-зимовий  період  2019-2020  року»,  начальника

Чернівецького міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства  Дущака Е.І.   зобов’язано  розробити маршрути руху спецавтотранспорту при обробці проїзних частин вулиць та графік роботи відповідальних інженерно-технічних працівників. Після їх погодження з управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області  та  МКП «Чернівецьке тролейбусне управління», маршрути будуть опубліковані на  офіційному вебпорталі Чернівецької міської ради.

КЖРЕП та приватними підприємствами для здійснення прибирання тротуарів і прибудинкових територій в зимовий період, буде задіяно 24 одиниці автотракторної техніки та 268 двірників. Також, зазначеними підприємствами заготовлено піску 432,73 куб.м і солі 78,1 т.

 Comments are closed.