Конкурс на кращу тематичну екскурсію Чернівцями проводитимуть щороку « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відтепер у Чернівцях щороку проводитимуть конкурс на кращу тематичну екскурсію в рамках заходів з реалізації Програми розвитку туризму на 2017-2020 роки.

Згідно з рішенням виконавчого комітету, переможців обиратиме конкурсна комісія з визначення кращої тематичної екскурсії на чолі з заступником Чернівецького міського голови Володимиром Середюком.

Метою конкурсу є промоція історико-культурної спадщини міста і розвиток екскурсійного туризму в Чернівцях, стимулювання позитивних зрушень у підвищенні якості надання екскурсійних послуг, сприяння підприємницьким, громадським ініціативам у популяризації туристичного потенціалу через створення нових екскурсійних маршрутів.

Серед завдань конкурсу: популяризація екскурсійно-туристичних можливостей Чернівців та висвітлення привабливості об’єктів історико-культурної спадщини міста як туристичної перлини Буковини; формування ціннісних орієнтирів та утвердження національної свідомості людей; сприяння залученню до відвідування міста туристичних груп з інших міст України та з-за кордону; залучення учнівської молоді, студентів, мешканців міста до справи популяризації туризму та екскурсій.

У конкурсі можуть брати участь екскурсоводи, представники туристичних, громадських організацій міста, краєзнавці, студентська молодь та активісти міста. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.
Учасники Конкурсу нагороджуються подяками, а переможці дипломами та отримують грошову винагороду, нараховану з урахуванням сплати податків визначених чинним законодавством у розмірі: за І місце – 10000 грн, за ІІ місце – 6000 грн, за ІІІ місце – 4000 грн.

Після оголошення конкурсу учасники подають заяву. Для отримання грошової винагороди до заяви додаються копії документа, що посвідчує особу (паспорт), код (РНОКПП). Бажаючі брати участь у конкурсі подають заяву за адресою: м.Чернівці, вул.Головна,55, каб.№ 2, контактний телефон – 90-53-30.

ЗаяваComments are closed.