Комітет забезпечення доступності провів чергове засідання « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Чергове засідання комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та інших мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста відбулось за участю міського голови Олексія Каспрука.

Зокрема йшлося про виконані роботи Міськ ШЕПом з пониження бордюрів на вулично-шляховій мережі міста. За 9 місяців поточного року працівниками підприємства виконано роботи з влаштування 50 похилих з’їздів-пандусів, а саме на вул.М.Удонова, Синагоги, Кафедральній, Героїв Майдану, Садовій, Головній, Ю.Гагаріна, Соборній площі. За рахунок капітального ремонту доріг в цьому році влаштовано пандуси на проспекті Незалежності, біля міської дитячої поліклініки, вул.Білоруській, Переяславській, Руській, вул.І.Франка-Соборна площа. Міський голова Олексій Каспрук доручив керівнику МіськШЕП Едуарду Дущаку переробити з’їзд-пандус біля приміщення міської ради з боку вулиці І.Франка.
Також на засіданні комітету заступник начальника міського управління освіти Ніна Вітковська прозвітувала про виконану роботу з забезпечення елементами доступності закладів освіти міста.
Забезпечено доступ для осіб з особливими потребами до 1-го поверху у 23 закладах загальної середньої освіти, у 10 з них -пандуси відповідають будівельним нормам (ЗОШ №2, 16, 24, 25 (корпус початкової школи), 27, 28, 31, 38, НВК «Лідер», «Берегиня»). Забезпечено облаштування туалетних кімнат на І поверсі (ЗОШ № 1, 25, 27, 30, 37, ліцей 4) та ІІ поверсі (ЗОШ №1); забезпечено облаштування сенсорних кімнат (ЗОШ 24, 27, 28, 30 та НВК «Любисток»).Тривають роботи щодо облаштування та встановлення ліфту у ЗОШ №38.
У рамках забезпечення доступу до якісних освітніх послуг організовано підвезення 2 учнів з особливими освітніми потребами на навчання та у зворотному напрямі у ЗОШ № 16, 30. В 2019 році відкрито інклюзивно-ресурсний центр №1 за адресою: м. Чернівці, вул. Міцкевича,5 із дотриманими нормами доступності. В планах -відкриття інклюзивно-ресурсного центру№2 за адресою: м. Чернівці, вул. Карбулицького,4.

На 1 листопада 2019 року облаштовано пандуси в закладах дошкільної освіти №10, 23, 27, 28, 30, 31(приставний),33,38, 42, 44,46, 47, 49, 51,54.
При формуванні бюджетного запиту на 2020 ріку фінансовому управлінню Чернівецької міської ради управлінням освіти надіслана інформація щодо передбаченого фінансування на облаштування пандусів(до і в середині приміщень) в: ЗДО №20; ліцеї №2, гімназіях №1, 2, 5, ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8, 19, 30, 38, НВК «Любисток»; міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Також члени комітету доступності обговорили найболючіші проблемні питання: якими мають бути парковочні місця для людей з інвалідністю відповідно до ДБН, які знаки мають бути встановлені. Особливу увагу звернули на те, що в зимовий період ці паркомісця мають бути розчищені від снігу.
Голова громадської організації «Мрія» Любов Свіріденко відтепер на громадських засадах буде радником міського голови з питань доступності та соціальної політики.Comments are closed.