«Калинівський ринок» через карантинні обмеження недоотримає майже 18 мільйонів гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Внаслідок звільнення підприємців від плати за послуги під час карантинних обмежень  комунальне підприємство МТК «Калинівський ринок» недоотримує  надходжень  від плати за послуги з утримання  торгових місць за укладеними договорами орієнтовно понад 14,3 мільйона гривень. На підставі  поданих  підприємцями  станом на 1 червня заяв  перерахунок  плати за зазначену послугу  здійснено  вже  на суму майже 8 мільйонів гривень.  Про це повідомив директор підприємства Ігор Маслянчук.

Окрім того, майже на 3,5 мільйона гривень за  період карантину  ринок втратив  надходжень  від надання разових послуг ( щоденне оквиткування за розміщення автотранспорту на території ринку, торгівля з місць загального користування і автотранспортних засобів, торгівля  транспортними засобами, тощо) .

Станом на 1 червня  залишок коштів на рахунках підприємства  становить 2,2  мільйона гривень при потребі обігових коштів  на червень 9,5 мільйона гривень для виплати заробітної  плати, сплати податків та розрахунків за енергоносії.

Підприємство  вишукує джерела для поповнення обігових коштів з метою забезпечення безперебійного функціонування підприємства та надання  якісних послуг підприємцям та  відвідувачам ринку.Comments are closed.