13.12.2018Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЧернівецький міський голова Олексій Каспрук сьогодні у Ратуші мав робочу зустріч з групою італійських підприємців на чолі з повноважним представником GLF Group – італійської будівельної компанії Grandi Lavori Fincosit S.p.A. Фабріціо Петріні (Fabrizio Petrini).

GLF Group – це велика міжнародна інженерно-будівельна компанія, що спеціалізується на спорудженні житлових та промислових будівель, здійсненні великих інфраструктурних проектів, пов’язаних із залізницями, зведенням підземних споруд, комунікацій та виконанням підземних робіт в цілому, будівництві кесонів та великих мостових споруд, виконанні генеральних підрядів, здійсненні проектних робіт та реконструкції історичних об’єктів. Компанія використовує 100-річний досвід будівництва та має філіали у більш ніж 20 країнах світу. Свій перший візит в Україну компанія розпочинає з Чернівців, маючи намір взяти участь у тендерах великих міжнародних проектів, які реалізуються у нашому місті.

Олексій Каспрук запропонував підприємцям розглянути можливість заснування спільного українсько-італійського підприємства з юридичною адресою у Чернівцях, що в майбутньому суттєво спросить входження компанії GLF Group на український будівельний ринок.

Сторони домовились про подальші контакти та консультації.Comments are closed.