23.03.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Міська рада замовить виготовлення документації з коригування історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів Чернівців. Таке рішення прийняте у зв’язку з тим, що опорний план потребує вдосконалення.

Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради спільно з відділом охорони культурної спадщини міської ради доручено надати фінансовому управлінню міської ради бюджетний запит про виділення коштів на виготовлення документації з коригування плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів м. Чернівці при формуванні міського бюджету, підготувати завдання з коригування історико-архітектурного опорного плану, визначення меж та режимів використання історичних ареалів м. Чернівці, а також забезпечити попередній розгляд та узгодження документації з дорадчими органами у сфері містобудування та охорони культурної спадщини, громадськістю та місцевими науковцями з архітектури, історії і культури.

Діючий історико-архітектурний опорний план Чернівців був розроблений впродовж 2005 – 2007 років, затверджений рішенням міської ради. З того часу відбулися зміни в законодавстві України та отримані нові дані за результатами містобудівних, історико-архітектурних та археологічних досліджень.
Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2001р. №878, місто Чернівці віднесено до Списку історичних населених місць України. За період дії історико-архітектурного опорного плану міста проводились окремі дослідження та обстеження будівель і території в межах міста, що дозволили виявити об’єкти, які можуть представляти культурну та історичну цінність. Ці об’єкти не відображені на основних кресленнях історико-архітектурного опорного плану.
Також існуючий опорний план потребує вдосконалення із застосуванням геоінформаційних технологій у єдиній системі класифікації та кодування містобудівної діяльності з урахуванням наявних офіційних документів і даних, одержаних під час натурних обстежень і спеціальних досліджень.Comments are closed.