18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Окремі ЗМІ поширили інформацію, що 28 лютого у години пік не ходили тролейбуси і зробили припущення, що працівники тролейбусного управління також беруть участь у неоголошеному страйку перевізників.

«Зазначена інформація не відповідає дійсності», – повідомили у Чернівецькому тролейбусному управлінні. За даними диспетчерської служби Чернівецького тролейбусного управління, 28 лютого на маршрути вийшло 52 тролейбуси, що становить 100% плану. Зокрема, на маршруті №1 працювало 8 тролейбусів, №2 – 8 тролейбусів, №3 – 12 тролейбусів, №4 – 3 тролейбуси, №5 – 11 тролейбусів, №6 – 10 тролейбусів, у тому числі 10 нещодавно придбаних вживаних тролейбусів. Однак, через зношений стан машин впродовж двох змін через різні поламки з маршрутів зійшло 29 машин, в тому числі чотири новопридбані вживані тролейбуси. 21 тролейбус після усунення поламок повернувся на маршрут, 8 машин – залишилося на ремонті, у тому числі два новопридбаних вживаних тролейбуса.
1 березня на маршрути також вийшли 52 тролейбуси, в тому числі 7 новопридбаних вживаних машин. Станом на 13.00 через поламки зійшло з маршрутів 8 машин, в тому числі 3 новопридбаних.
Останні часом щоденно з маршрутів через різні поламки сходило від 8 до 30 тролейбусів. Фахівці тролейбусного управління оперативно усувають несправності і повертають тролейбуси на маршрути.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *