Гуртуймося, щоб зберегти тепло разом! « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Під час нинішніх аномально низьких температур зігрітися можна у будь-якому громадському приміщенні. Розпорядження пускати до своїх будівель усіх, хто потребує тепла і допомогати їм зігрітися дав вчора усім керівникам підрозділів Чернівецької міської ради, підприємств та організацій міста секретар міськради Віталій Михайлішин. Для кожного змерзлого перехожого відтепер відкриті двері усіх державних та муніципальних установ, приміщення вокзалів, автостанцій, бібліотек, громадських організацій.

Чернівецька міська рада звертається до усіх городян та гостей міста із закликом під час морозів бути особливо уважними і до власного здоров’я, і до фізичного стану людей навколо. Не варто соромитися запропонувати свою допомогу перехожому, якщо вам здається, що людина її потребує. Поцікавтеся, чи все гаразд у ваших знайомих та сусідів, чи не можете ви їм чимось допомогти.

Пам’ятаймо: найбільше в світі тепло – це тепло наших сердець!

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю  1. Елена Беленко

    Вот интересно: вы так красиво все рассказываете, а между тем
    1) Хожу неделю по больницам – везде требуют оставлять верхнюю одежду в гардеробе, а между тем холодина в коридорах просто невозможная (и это в лечебных учреждениях). Удивляюсь еще, как удалось не заболеть за эти дни.
    2) Уже третий день напряжение в сети не поднимается выше 160 В. В принципе и 200 В – для нас как праздник, а с холодами совсем плохо было. Из-за этого гаснет котел отопления. Вот и сейчас сижу, закутавшись в одеяла. Страшно подумать, что будет вечером,когда напряжение упадет еще ниже, а вода в батареях заледенеет. Так чьим теплом сердец прикажете греться??? Наших коммунальных служб, для которых, как всегда, зима пришла неожиданно??? И почему я, исправно платя за все коммунальные услуги, должна терпеть такое издевательство над собой и своими близкими???? С кем ни разговариваю по Украине – ни в одном областном центре такого ужаса нет!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *