Госпророзрахункова поліклініка профілактичних оглядів пройшла ревізію « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Планову перевірку діяльності міської комунальної медичної установи «Госпрозрахункова поліклініка профілактичних оглядів» провели фахівці відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради спільно з представниками управління охорони здоров’я та інших структурних підрозділів міської ради.

Як повідомив начальник відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Денис Круглецький, перевірка виявила окремі порушення та недоліки у роботі установи, зокрема, при нарахуванні заробітної плати працівникам установи, встановлено випадки переплати заробітної плати у загальній сумі 98949,21 грн. та недоплати зарплати на суму 12985,03 грн. Більша частина цих порушень допущена при нарахуванні працівникам установи індексації заробітної плати у 2015 році у зв’язку з невірним трактуванням окремих норм Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 №1078 (зі змінами). Так, головному лікарю, його заступнику та головному бухгалтеру індексація була недоплачена, тоді як переплата в основному виникла при нарахуванні індексації лікарям та молодшому медичному персоналу.
За результатами перевірки головному лікарю «Поліклініки профоглядів» Роману Николишину рекомендовано постійно вивчати попит та можливість розширення номенклатури послуг, збільшувати кількість додаткових клієнтів (підприємств, установ, організацій, навчальних закладів тощо), працювати над підтриманням на належному рівні якості наданих послуг та підвищенню конкурентоспроможності установи.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *