21.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціМіський голова Олексій Каспрук офіційним листом запросив уповноважену ТзОВ «Гіпербуд» особу 11 серпня на 12.00 до міської ради для підписання Договору про спільну діяльність, який дозволить здати в експлуатацію останні секції житлового комплексу на Рівненській,10 та вселитися мешканцям у придбані квартири.
Договором встановлено, що частка замовника – громади міста у 5-ій блок секції від надбудованих 13 квартир та 6-тій блок-секції об’єкта спільної діяльності на вул. Рівненській,10 становить 20% від загальної площі, яку генеральний підрядник передає до введення об’єкта в експлуатацію у квадратних метрах або сплачує у грошовому еквіваленті за показником опосередкованої вартості спорудження житла у Чернівецькій області, затвердженої наказом Мінрегіонбуду на момент розрахунку.
Зважаючи на суспільний резонанс та значний інтерес громади до цього об’єкту, міський голова запросив представника ТзОВ «Гіпербуд» публічно підписати угоду 11 серпня ц.р.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *