Формується Громадська рада при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
01.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Інститути громадянського суспільства запрошуються до участі у створенні Громадської ради при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради.

Положення про Громадську раду та склад ініціативної групи з підготовки і проведення установчих зборів з її обрання затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах необхідно:

1. Подати до 10 липня 2014 року до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: 58002, м. Чернівці, площа Центральна, 1, к. 106, сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради (з 9.00 до 18.00) та дублювати у електронному вигляді на адресу press@rada.cv.ua.

2. До заяви у обов’язковому порядку додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства впродовж останніх двох років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4, 12 кегль).

3. Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 10 липня 2014 року о 18.00 год.

Детальна інформація про час і місце проведення установчих зборів буде повідомлена пізніше.

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано склад Громадської ради при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради.

Довідки за телефоном: (0372) 52-25-79.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *