Фестиваль дитячої творчості «LiteratureFuture» збере у Чернівцях відомих митців « Офіційний портал Чернівецької міської ради
06.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
15-16 вересня в Чернівцях відбудеться I Міжнародний дитячий літеартрний фестиваль «LiteratureFuture», який започатковує благодійний фонд “Я Майбутнє України”, місією якого є підтримка, захист та розвиток дітей в Україні. У фестивалі візьмуть участь понад сто обдарованих дітей з усієї України.

В рамках Фестивалю був проведений конкурс на найкращий твір серед учнів зі всієї України. В результаті конкурсу компетентнее журі спочатку обере 20 найкращих творів, а в основний день фестивалю буде визначено три призові місця:
1 місце – виграш 10 тисячгривень;
2 місце – виграш 5 тисячгривень;
3 місце – виграш 5 тисячгривень.

Завданням І Міжнародного дитячого літературного фестивалю “LiteratureFuture” є висвітлення дитячої літературної творчості як синкретичного виду мистецтва, де органічно діють і взаємозбагачуються різні просторово-часові мистецтва: театральне, музичне, хореографічне, образотворче, тощо. Ще однією вагомою та актуальною гранню Фестивалю є мотивування, як певної миті Дитяче Слово, впливає на дорослу свідомість, а також чого можна досягти обдарованій дитині – майбутньому української нації, відчуваючи підтримку  небайдужих дорослих. Окрім того, юні літератори матимуть можливість опублікувати свої твори в книзі вибраних творів „Я – майбутнєУкраїни. Діти”.

На фестивалі будуть присутні  відомі митці України ,які проведуть майстер-класи, поділяться  досвідом та дадуть юним авторам корисні поради.

Серед запрошених: Анна Третяк , головний редактор видавництва «Барабука» (- лекція “Як обрати книгу?”, або участь в лікбезі “Як бути редактором?”);  Аліна Штефан – (презентація разом з лабораторією “Мобілаб” книги “Літо довжиною в ДНК”),  Андрій Тужиков ( презентація “Ще однієї цегли в стіні”, подія від Лакібукс презентація книги “Коротка історія технологій”); Христя Венгринюк  ( Презентація книги “ЛегендиЧернівців”, як працює видавництво , подія “Просто про складне, як не травмувати дитину, а допомгти в тяжкійситуації”, співпраця з “МонмАРТр” ); Катя Генріх ( майстер-клас по малюванню, виставка, координування ілюстрацій для 20-ти найкращих книг); Катерина Єгорушкіна ( музична казкотерапія, майстер-клас «Створи свою книжку»); Лакібукс  ( “Що таке нонфікшен книга та чому її варто читати”).

Також організатори очікують в Чернівцях Українську поетесу і прозаїка Любов Відуту, ілюстратора Наталку Сойко,  поета-пісняра Вадима Крищенка, відому дитячу письменницю з Болгарії Пєтю Кокудаєву, телеведучу Яніну Соколову, літературного критика, письменницю Ольгу Купріян, педагога з акторської майстерності, поетесу Тетяну Сокіл, театрального педагога Валентину Зимню, музиканта Олега Скрипку та співачку Любов Юнак.

Свою продукцію на фестивалі запропонують  видавництва: «Артбукс», «Букрек», «Чорні вівці», «Видавництво Старого Лева», «Ранок» та інші.

Програма фестивалю ТУТComments are closed.