20.04.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

15-16 вересня в Чернівцях відбудеться I Міжнародний дитячий літеартрний фестиваль «LiteratureFuture», який започатковує благодійний фонд “Я Майбутнє України”, місією якого є підтримка, захист та розвиток дітей в Україні. У фестивалі візьмуть участь понад сто обдарованих дітей з усієї України.

В рамках Фестивалю був проведений конкурс на найкращий твір серед учнів зі всієї України. В результаті конкурсу компетентнее журі спочатку обере 20 найкращих творів, а в основний день фестивалю буде визначено три призові місця:
1 місце – виграш 10 тисячгривень;
2 місце – виграш 5 тисячгривень;
3 місце – виграш 5 тисячгривень.

Завданням І Міжнародного дитячого літературного фестивалю “LiteratureFuture” є висвітлення дитячої літературної творчості як синкретичного виду мистецтва, де органічно діють і взаємозбагачуються різні просторово-часові мистецтва: театральне, музичне, хореографічне, образотворче, тощо. Ще однією вагомою та актуальною гранню Фестивалю є мотивування, як певної миті Дитяче Слово, впливає на дорослу свідомість, а також чого можна досягти обдарованій дитині – майбутньому української нації, відчуваючи підтримку  небайдужих дорослих. Окрім того, юні літератори матимуть можливість опублікувати свої твори в книзі вибраних творів „Я – майбутнєУкраїни. Діти”.

На фестивалі будуть присутні  відомі митці України ,які проведуть майстер-класи, поділяться  досвідом та дадуть юним авторам корисні поради.

Серед запрошених: Анна Третяк , головний редактор видавництва «Барабука» (- лекція “Як обрати книгу?”, або участь в лікбезі “Як бути редактором?”);  Аліна Штефан – (презентація разом з лабораторією “Мобілаб” книги “Літо довжиною в ДНК”),  Андрій Тужиков ( презентація “Ще однієї цегли в стіні”, подія від Лакібукс презентація книги “Коротка історія технологій”); Христя Венгринюк  ( Презентація книги “ЛегендиЧернівців”, як працює видавництво , подія “Просто про складне, як не травмувати дитину, а допомгти в тяжкійситуації”, співпраця з “МонмАРТр” ); Катя Генріх ( майстер-клас по малюванню, виставка, координування ілюстрацій для 20-ти найкращих книг); Катерина Єгорушкіна ( музична казкотерапія, майстер-клас «Створи свою книжку»); Лакібукс  ( “Що таке нонфікшен книга та чому її варто читати”).

Також організатори очікують в Чернівцях Українську поетесу і прозаїка Любов Відуту, ілюстратора Наталку Сойко,  поета-пісняра Вадима Крищенка, відому дитячу письменницю з Болгарії Пєтю Кокудаєву, телеведучу Яніну Соколову, літературного критика, письменницю Ольгу Купріян, педагога з акторської майстерності, поетесу Тетяну Сокіл, театрального педагога Валентину Зимню, музиканта Олега Скрипку та співачку Любов Юнак.

Свою продукцію на фестивалі запропонують  видавництва: «Артбукс», «Букрек», «Чорні вівці», «Видавництво Старого Лева», «Ранок» та інші.

Програма фестивалю ТУТComments are closed.