21.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЕскізний проект капітального ремонту Театральної площі сьогодні презентували в міській раді головний архітектор міста Наталія Хілько та архітектори Віталій Стрільчук та Рудольф Граф.

На капітальний ремонт чернівецької площі за ініціативи народного депутата України Владислава Севрюкова, з Державного бюджету буде виділено 2,6 млн.грн, Чернівецькою міською радою також виділено на ці цілі 2,4 млн. грн. з міського бюджету, які включені до програми «Сучасне місто».
Капітальний ремонт Театральної площі, згідно представленого ескізу, передбачає збільшення посадкових місць за рахунок мобільних лавок та реставрації наявних. Передбачається демонтаж кутових огорож, що в свою чергу відкриє додатковий новий простір . «Алею зірок» планують з’єднати з пішохідною зоною. В проекті передбачено пандус для маломобільних людей, можливість проведення масових заходів та встановлення питних фонтанів.
Суттєвих змін зазнає покриття площі, яке передбачено замінити на більш зручний та витривалий матеріал.
Як повідомила головний архітектор міста Наталія Хілько, орієнтовно через 2 тижні буде відома повна кошторисна вартість проекту, після чого буде оголошений тендер на відповідні ремонтні роботи.
Також найближчим часом міська влада планує оголосити конкурс на реконструкцію Центральної та Соборної площ міста.
Громадське обговорення капітального ремонту Театральної площі відбудеться 12 серпня з 12.00 до 14.00 год. на самій площі, де кожний активний городянин зможе висловити свої побажання, пропозиції, поради та зауваження щодо майбутнього вигляду однієї з найкрасивіших площ Чернівців.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *