Експерти обговорили зміни до Статуту територіальної громади Чернівців   « Офіційний портал Чернівецької міської ради
18.08.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Експертне обговорення пропозицій до проекту Статуту територіальної громади Чернівців відбулось сьогодні в міській раді. Громадськими модераторами першого експертного обговорення проекту Статуту громади виступили Товариство «Український Народний Дім», громадська мережа «Опора», Буковинська партнерська агенція, Буковинський Центр виборчих технологій, Інформаційно-правовий центр «Наше право», Буковинський центр реконструкції та розвитку, Буковинська агенція регіонального розвитку, Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради.

Міський голова Олексій Каспрук, який навесні цього року ініціював внесення змін до Статуту територіальної громади міста, висловив вдячність всім, хто працював над документом, над розробкою нових положень, які значно розширюють можливості чернівчан брати участь у вирішенні питань місцевого самоврядування, здійснювати контроль за роботою органів влади. «Я радий, що моя ініціатива щодо внесення змін до Статуту міста, найважливішого документу для територіальної громади, була підтримана громадськістю Чернівців. Найголовніше, щоб була почута думка кожного чернівчанина, щоб  після ухвалення цього документу міською радою, місто і мешканці жили вже по оновленому Статуту, де враховані побажання і пропозиції громадськості».

Попередній Статут територіальної громади Чернівців був затверджений ще у 2002 році і, зрозуміло, що сьогодні багато його положень не відповідають вимогам часу. Робоча група, яка працювала над проектом Статуту впродовж травня-липня, підготувала зміни і доповнення до цього важливого документу. Програмним директором громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Наше право» Оксаною Ващук-Огданською, журналісткою Надію Бабинською, іншими громадськими активістами були розроблені наступні положення, як доповнення до Статуту територіальної громади Чернівців:  «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання у місті Чернівцях», «Про місцеві ініціативи у місті Чернівцях», «Про громадські слухання у місті Чернівцях», «Про консультації з громадськістю у місті Чернівцях»,  «Про електронні петиції в місті Чернівцях», «Про звітування міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів міської ради».

З проектом Статуту і положеннями можна ознайомитись на сайті міської ради http://city.cv.ua/portal/4/chernivchan-zaklykayut-doluchytysya-do-obgovorennya-proektu-statutu-terytorialnoyi-gromady-72911.html.Громадське обговорення триватиме до 29 вересня, коли документ буде винесено на розгляд сесії міської ради.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *