До уваги управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.05.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до урядових рішень публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» визначено уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання житлових субсидій, а з 1.10.2019р. пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Для перерахування сум призначених житлових субсидій та пільг на рахунки управителів багатоквартирних будинків, об’єднань, виконавців комунальних послуг необхідно укласти договора з АТ «Ощадбанк» (його установами).
Якщо раніше за надання послуг АТ «Ощадбанк» управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг необхідно було щомісяця сплачувати комісійну винагороду, в розмірі, що не перевищує 0,7 відсотка суми платежу, то згідно внесених змін постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» зазначена винагорода здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
Укладення договорів дасть можливість своєчасного проведення населенням оплати за надані комунальні послуги, уникнення заборгованості перед управителями, виконавцями комунальних послуг, тощо.Comments are closed.