23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці4 квітня у Києві відбудеться Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу. Організована Німецько-Українським Фондом та профінансована Урядом Німеччини подія об’єднає представників малого і середнього бізнесу та крупні фінансові інституції.

Кожен відвідувач-підприємець зможе дізнатися про можливі джерела фінансування свого бізнесу – кредити, лізинг та альтернативні варіанти. Також в програмі галузеві та освітні сесії за участю бізнес-експертів.
Захід відбудеться в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Початок офіційної частини о 10:00 год., реєстрація з 9:00 год.
На ярмарку свої пропозиції для малого та середнього бізнесу представлять 16 провідних банків України, 3 лізингових та одна страхова компанія. Серед них – АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «ПроКредит Банк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» та ПАТ «КРЕДОБАНК», які є партнерами Німецько-Українського Фонду.
Німецько-український Фонд започатковує нову платформу для українського підприємництва, яка надає доступ до кредитних ресурсів та інформує щодо можливих джерел фінансування.
Програма Фінансового Ярмарку передбачає проведення панельних дискусій та освітніх майстер-класів для представників малого та середнього бізнесу на тему фінансів та використання інвестицій. Упродовж усього заходу триватиме ярмарок банків-партнерів.
В офіційній церемонії відкриття Фінансового Ярмарку братимуть участь керівництво Національного Банку України, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства фінансів України, офіційний представник банку Kreditanstalt Wiederaufbau та керівництво Німецько-Українського Фонду.
Участь у ярмарку безкоштовна, реєстрація на сайті: sme-fair.org.ua.
Запрошуємо взяти участь у Першому Фінансовому Ярмарку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *