До уваги суб’єктів господарювання! « Офіційний портал Чернівецької міської ради
18.01.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Cуб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, ресторанного господарства та послуг в місті Чернівці, мають встановити режим роботи закладу.

Режим роботи в денний час (з 0800 год. до 2200год.) встановлюється на кожний об’єкт торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства терміном на три роки, але не більше терміну дії договору оренди на приміщення.

Режим роботи в нічний час (пізніше 2200 год. та раніше 0800 год.) або цілодобово встановлюється на кожний об’єкт торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства терміном на один рік з подальшим щорічним продовженням, за умови відсутності обґрунтованих скарг громадян та звернень правоохоронних органів щодо порушень в роботі об’єктів.

Заборонено встановлення режиму роботи з 2200 год. до 800 год. (або цілодобово) для об’єктів торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства, розміщених у житлових будинках або прибудованих до них об’єктах, тимчасових спорудах та малих архітектурних формах торговельного призначення, за винятком об’єктів комунальної власності, аптек, готелів та інших закладів тимчасового розміщування, об’єктів, розташованих в центральному історичному ареалі міста Чернівців.

Відмова заявнику у встановленні режиму роботи не позбавляє його права, після усунення причин відмови, звертатися вдруге з цього питання у  Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради (м. Чернівці,  вул. Героїв Майдану, 7, тел. 50-90-90).

Суб’єкт господарювання, який має намір встановити режим роботи закладу у денний час, подає ЦНАП міської ради такі документи:

– заяву-декларацію про встановлення режиму роботи в денний час (у двох примірниках);

– копію документу, що підтверджує право користування приміщенням (свідоцтво на право власності, договір оренди (суборенди) тощо). 

Режим роботи вважається встановленим з дня реєстрації заяви-декларації у ЦНАП міської ради.

Суб’єкт господарювання, який має намір встановити режим роботи закладу у нічний час або цілодобовий, подає у ЦНАП міської ради такі документи:

– заяву про встановлення режиму роботи в нічний час (або              цілодобовий);

– копію документу, що підтверджує право користування приміщенням (свідоцтво на право власності, договір оренди (суборенди) тощо);

– копію договору на охорону об’єкта, підтримання на об’єкті і прилеглій до нього території громадського порядку. Для закладів ресторанного господарства (в тому числі нічні клуби, дискотеки тощо) – копія договору про фізичну охорону закладу.  

Режим роботи вважається встановленим з дня набуття чинності рішення виконавчого комітету міської ради про встановлення режиму роботи              закладу.

Зразки заяв можна отримати у ЦНАП міської ради або на офіційному веб-порталі центру (dozvil.city.cv.ua).Comments are closed.