19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Згідно наказу Міністерства фінансів України від 04.01.2018р. № 1 « Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 81 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету,

затвердженого постановою Кабінет Міністрів України від 04 березня 2002 року № 256,та взаємодії учасників таких розрахунків» передбачено відкриття поточних рахунків із спеціальним режимом використання у розрізі видів послуг в органах Казначейства ( вул. О.Кобилянської, 11).
Для відкриття рахунків організації – надавачі послуг подають до органів Казначейства документи, визначені Порядком відкриття та закриття рахунків в органах Державної казначейської служби України, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року № 758.
З метою оперативного вирішення питань, пов’язаних з виконанням даного наказу, необхідно звернутись в департамент праці та соціального захисту населення Чернівецької міської радиComments are closed.