До уваги фізичних осіб – підприємців, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги на дітей « Офіційний портал Чернівецької міської ради
14.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Як повідомили в департаменті праці та соціального захисту населення міської ради, мають місце непоодинокі звернення фізичних осіб-підприємців, яким призначено органами соціального захисту населення державну соціальну допомогу на дітей віком до 10 років, однак виплату не проведено.

           Причиною такої ситуації є подання реквізитів не соціального рахунку (рахунки ФОП, зарплатні та кредитні картки), на які не можуть бути перераховані кошти призначеної допомоги. Кошти перераховуються тільки на рахунки для соціальних виплат.

          Крім того, необхідно звернути увагу, що Міністерством соціальної політики України не з усіма банківськими установами укладено                  договори щодо проведення соціальних виплат. Ознайомитися з                    переліком уповноважених банків, через які здійснюються                                 виплати  державних соціальних допомог можна за посиланням: https//www.mot.gov.ua/../upovnovazheni-banki-shhodo-obslugo…

          В разі, якщо фізична особа-підприємець при поданні документів на призначення допомоги на дітей віком до 10 років подала реквізити не соціального рахунку, необхідно відкрити у відділенні банківської установи соціальну картку та з заявою (довільної форми) звернутись в управління соціального захисту населення щодо зміни реквізитів рахунку на виплату допомоги долучивши реквізити соціальної картки.

           Заяву можна надіслати поштовим зв`язком або залишити в скриньці для документів, розміщеній при вході до приміщень управліньComments are closed.