17.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

З 20 по 23 червня 2019 року в місті Клагенфурті (Австрія) відбуватиметься найбільша в Європі молодіжна мультиспортивна подія United World Games.

Спортсмени з усього світу збируться на стадіоні ЄВРО-2008 у Клагенфурті на вихідні, сповнені спорту та дружби. Більше 10 000 спортсменів з 40 різних країн зустрінуться на півдні Австрії, щоб скористатися можливістю конкурувати на міжнародному рівні в олімпійській атмосфері. На додаток до спортивних змагань United World Games виступає за культурний обмін і міжнародне порозуміння, вірний девізу: «Один світ – тисяча друзів». Захід проходить під патронатом ЮНЕСКО і відбувається вже в п’ятнадцятий раз.

На честь 15-річчя United World Games 2019 вперше представлено 15-ма різними видами спорту. На додаток до трендових видів спорту, таких як футбол, баскетбол або волейбол, ігри також пропонують широкий вибір спортивних видів спорту таких як стрільба з лука та фрісбі. Проте, United World Games будуть раді не тільки учасникам масових видів спорту, але й учасникам зі спортивних об’єднань, шкіл та індивідуальних спортсменів. Звичайно у ці вихідні в основному відбуватимуться спортивні змагання, але United World Games, крім цього також пропонує інтенсивну програму культурних заходів. Це включає в себе безліч унікальних додаткових заходів, таких як урочисте відкриття з більш ніж 75 тисячами глядачів, і місто спортсменів з незліченною кількістю заходів, міжнародні кіоски харчування, різноманітні варіанти розваг та багато іншого.

Для отримання додаткової інформації про спорт, реєстрацію або розваги відвідайте веб-сайт UWG за адресою https://www.unitedworldgames.com/en/

Для того, щоб спростити організацію або участь у турнірі для кожної команди, United World Games організовує за сприятливою ціновою пропозицією все необхідне від приїзду, проживання до харчування, а також документи, що підтверджують участь у заходах (для пред’явлення за місцем навчання/роботи). Для отримання додаткової інформації прохання звертатися за адресою office@unitedworldgames.com

 Comments are closed.