23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання та перевищенням епідемічного порогу на 26,9% на території Чернівців у загальноосвітніх закладах карантин продовжено до 31 січня включно. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олексій Каспрук.

Також до 31 січня призупинено навчально-виховний процес у позашкільних навчальних закладах.

У дошкільних закладах міста, на відміну від шкіл, не зафіксовано збільшення рівня захворюваності, тому навчально-виховний процес у дитсадках продовжується. У дитячих садках проводиться низка профілактичних заходів. Зокрема, кожна група ізольована та розташована в окремому приміщенні. Дотримується режим провітрювання кімнат та режим прогулянок на свіжому повітрі. Щоранку медичні працівники дитсадків ведуть медичне спостереження за дітьми та проводять опитування батьків щодо стану їхнього здоров’я. Для вихователів запроваджено масковий режим. Також в дитсадках введено вітамінізацію, посилене харчування, а в окремих закладах проводиться аромотерапія.

Згідно з розпорядженням, проводиться щоденний моніторинг стану відвідування у дитячих навчальних закладах, продовжено дистанційне навчання учнів, заборонено проведення олімпіад, масових заходів у закладах освіти на період призупинення навчально-виховного процесу. Також проводиться санітарно-освітня робота серед персоналу, батьків, вихованців та учнів з питань попередження зараження гострими респіраторними вірусними інфекціями, в тому числі грипом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *