До Дня захисту дітей в місті відбуваються різноманітні заходи « Офіційний портал Чернівецької міської ради
14.10.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Мистецький захід, який має привернути увагу до проблем дітей з особливими потребами, відбудеться 31 травня з 14 до 15.30 у мистецькому дворику Арт Інфо Центру «Czernowitz-Чернівці» (вул.Б.Хмельницького, 64). У програмі: виставка дитячого живопису, концерт, конкурси та розваги, флеш-моб «Всі діти – рівні, всі- талановиті», фотосесії тощо.

31 травня об 11 годині в Центрі дозвілля дітей та юнацтва парку ім.Ю.Федьковича діти можуть взяти участь в розважально-ігровій програмі «Кіндерляндія».
1 червня о 12 годині в Центральному парку ім.Т.Шевченка відбудеться святковий концерт колективів Центрального палацу культури «Країна дитинства-країна казкова», в якому візьмуть участь понад 250 дітей-вихованців хореографічних, вокальних колективів Чернівців, а також колективів циркового та театрального жанрів. На сцені біля фонтану –культурно-розважальна програма «В гостях у казки». О 12 годині на дітей чекає концертна програма в мікрорайоні «Цецино», о 12.30 –розважальна програма для дітей на Гравітоні (біля «Водограю»). О 14 годині до Дня захисту дітей в культурно-митстецькому центрі «Садгора» очікують маленьких садгірчан. О 15 годині в Літньому театрі -фестиваль юних талантів «Місто моє казкове». Також, о 15 годині в парку ім.Т.Шевченка (біля фонтану)відбудеться дитячий велопробіг та цікаві забави для дітей.
1 червня о 16 годині в центрі культури «Вернісаж» (вул.Франка, 15) -відкриття виставки екзаменаційних робіт випускників художньої школи ім.М.Івасюка.Comments are closed.