До 25 червня безкоштовно проводитимуть стерилізацію безпритульних та домашніх безпородних собак « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
В Чернівцях з 7 по 25 червня, працює мобільна ветеринарна клініка та команда кваліфікованих фахівців від міжнародного благодійного фонду «Four Paws». Вони проводитимуть стерилізацію безпритульних та домашніх безпородних собак чернівчан – безкоштовно.

 

З понеділка по четвер – працюватимуть ловці на спецобладнанні, які можуть забрати тварин на стерилізацію власним транспортом.

В п‘ятницю – тварин необхідно привезти самостійно.

Для запису на стерилізацію тварин необхідно зателефонувати : +380 (67) 921 22 89.

Під час стерилізації використовуються високоякісні ветеринарні препарати – медикаменти та седативні препарати, кращі європейські хірургічні методики, тому операційний шов під час стерилізації мінімальний (до 1 см) і тварина досить швидко повертається до звичайного життя.

Стерилізація собак продовжує життя тварині в середньому на 2 роки, адже мінімізується ризик розвитку піометрита та інших онкозахворювань.

Тварини отримують, також, комплексну високоякісну вакцину від ряду хвороб, в тому числі й від сказу. Окрім того, буде проведене чипування тварин.

Реєстрація : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLk35Ie_4RNuv4cChW4GIz08cwFdThebRD4NO6ZQZxlD1y_w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0Comments are closed.