Для шкіл у Чернівцях закуплять меблів,обладнання та засобів навчання на 12 мільйонів гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На забезпечення  якісної, сучасної та  доступної середньої  освіти «Нова українська школа» у Чернівцях спрямували  12 112 666 гривень, з яких  4486800 гривень – це кошти  субвенції з державного бюджету, 7 625 866 гривень – співфінансування з міського бюджету. Про це повідомили в управлінні освіти міської ради.

За ці кошти придбають сучасні меблі для початкових класів  нової української школи, обладнання  та засоби навчання  для учнів початкових класів, в тому числі  навчально-методичну та навчальну літературу, зошити з друкованою основою для закладів загальної середньої освіти, що беруть участь у експерименті з реалізації Державного стандарту початкової освіти у 2020 році. Зокрема  меблів буде закуплено на 5 640 000 гривень ,  комп’ютерного обладнання  для початкових класів на суму 1 152 000 гривень, на решту коштів  придбають інше  обладнання та засоби навчання.

Ще  майже 200 тисяч гривень з міського бюджету спрямують на поточний ремонт покрівлі ДЮСШ № 1 на вул. Садовського, 3.Comments are closed.