Для підвищення якості надання адміністративних послуг мешканцям та підприємцям у міському ЦНАПі створено Бек-офіс « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З метою спрощення механізмів і скорочення термінів надання громадянам та суб’єктам підприємницької діяльності адміністративних послуг, у тому числі документів дозвільного характеру, а також внутрішньої координації роботи структурних підрозділів міської ради – суб’єктів надання адміністративних послуг  міський голова  Олексій Каспрук  підписав розпорядження про створення Бек-офісу суб’єктів надання  адміністративних послуг.

Бек–офіс буде розміщено у комунальній  будівлі на вул.Героїв Майдану,7, де надає вже послуги ЦНАП. Тепер тут також працюватимуть  відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відділ з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, відділ ведення реєстру територіальної громади міста Чернівці, а також управління контролю за благоустроєм міста, розміщатимуться їхні архівні бази. Загалом у Бек-офісі працюватимуть 43 посадові особи.

Координацію та методично-консультативне забезпечення роботи Бек-офісу суб’єктів надання адміністративних послуг та Центру надання адміністративних послуг м.Чернівці здійснює юридичне управління міської ради.

Групі по транспортно-господарському обслуговуванню  міськрайрад  доручено забезпечити переїзд зазначених виконавчих органів міської ради та облаштування архівів, робочих місць у приміщеннях на вул. Героїв Майдану,7.

Як повідомив начальник юридичного управління міської ради Олександр Шиба,   Бек-офіс суб’єктів надання адміністративних послуг об’єднав  в одному місці структурні підрозділи, що  надають  послуги фізичним та юридичним особам, в тому числі дозвільні, які раніше розташовувалися в різних частинах міста, зокрема на вулиці Руській, Б.Хмельницького Кохановського, що створювало значні незручності для мешканців, підприємців, викликало скарги та нарікання, негативно позначалося на  строках розгляду та якості послуг. Бек-офіси створюються на виконання вимог Уряду щодо забезпечення прозорості, доступності, високої якості адміністративних послуг, зменшення корупційних ризиків.

Нове приміщення Бек-офісу суб’єктів надання адміністративних послуг на вул. ГероївМайдану,7 відремонтовано за кошти міського бюджету, розташоване у центрі міста, доступне  і  відповідає сучасним вимогам до  офісів, які  обслуговують громадян. Comments are closed.