Для підприємців, які призупинили діяльність через надзвичайну ситуацію, просять зменшити податкове навантаження « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Через призупинення діяльності внаслідок надзвичайної ситуації, суб’єкти господарювання у Чернівцях не доотримуватимуть доходи, що унеможливить сплату ними поточних зобов’язань за податками, зборами, іншими обов’язковими платежами до бюджетів усіх рівнів. На виконання рішення міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та доручення міського голови Олексія Каспрука 17 березня на розгляд міської ради вноситься проект звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо звільнення суб’єктів господарювання від сплати податків та зборів.
Верховну Раду просять внести зміни до Податкового кодексу України, передбачивши на період запровадженої надзвичайної ситуації регіонального рівня природного характеру, карантину:
– механізм звільнення суб’єктів господарювання (які не здійснюватимуть діяльність) від сплати окремих місцевих податків і зборів;
– звільнення від сплати податку на додану вартість операцій з передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності.
Також просять внести зміни до Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», яким передбачено, що надання податкових пільг є формою державної допомоги та потребує погодження в Антимонопольному комітеті України, зокрема, визначити, що дія цього Закону не поширюється на будь-яку підтримку суб’єктів господарювання надавачами державної допомоги за рахунок ресурсів держави чи місцевих ресурсів, якщо така підтримка пов’язана із запровадженням надзвичайної ситуації регіонального рівня природного характеру.
Окрім того, пропонується міській раді надати дозвіл КП МТК «Калинівський ринок» впродовж дії обмежувальних заходів припинити надання послуг з утримання торговельних місць в належному стані і не нараховувати плату за ці послуги користувачам торговельних місць, крім тих, де здійснюється торгівля продовольчими товарами. Не будуть надаватися такі послуги і не нараховуватиметься за них плата користувачам торговельних місць на МКП «Газокомплектприлад». Утримувачам ринків і мікроринків міста рекомендується також запровадити пільги щодо оплати зазначених послуг.
Міській голова Олексій Каспрук закликає власників комерційних приміщень, які є у приватній власності (в тому числі ТРЦ), зменшити орендну плату орендарям, які тимчасово припинили роботу через впровадження протиепідемічних обмежень.Comments are closed.