26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ метою недопущення обмеження водопостачання міста 23 травня об 11.00 міський голова Олексій Каспрук скликає позачергову сесію міської ради.

На розгляд позачергової сесії виноситься питання про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернівців та відповідних змін до міського бюджету.
Зокрема, пропонується внести зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернівців у частині збільшення допомоги водоканалу на 13,4 млн. грн. та збільшення допомоги КП «Чернівціобленерго» на 2,8 млн. грн. Загалом водоканалу для недопущення росту боргів за спожиту електроенергію,що виникають через понаднормові втрати, на рік потрібно 20,4 млн. грн. З початку року підприємство отримало з міського бюджету 7 млн. грн., для забезпечення безперебійної роботи до кінця року потрібно ще 13,4 млн. грн. ПАТ «Чернівціобленерго» надіслало попередження, що з метою недопущення зростання боргів, з 22 травня змушене обмежити електропостачання об’єктів водоканалу, що призведене до перебоїв з водопостачанням міста.
КП «Чернівцітеплокомуненрго» пропонується додатково з міського бюджету надати для поповнення статутних капіталів 2,8 млн. грн,, з яких 1,2 млн. грн. буде спрямовано на виплату заробітної плати працівникам підприємства , 1,8 млн. грн. на модернізацію котельні, яка забезпечує теплом лікарню №3, де створено Інсультний центр, Будинок дитини, ЗОШ №30, стадіон.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *