Для безпеки торгових об’єктів транспортні заїзди на територію ринку облаштовані шлагбаумами « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.10.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

В Єдиній системі місцевих петицій 4 червня 2019 року було зараеєстровано петицію щодо демонтажу шлагбауму який розташований на Калинівському ринку.
Як повідомили в департаменті розвитку міської ради, комунальне підприємство «Міський торговельний комплекс «Калинівський ринок», яке створене рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 04.02.1997р. №83/2, є постійно діючим ринком,  робота якого організована на земельній ділянці загальною площею 35,2356 га. Для ринку визначено режим роботи – щоденно з 6.00 до 14.00 крім понеділка (санітарний день).
Відповідно до вимог пункту 1.6 Правил торгівлі на ринках міста Чернівців, затверджених рішенням міської ради VІ скликання від 16.06.2011р. № 209, територія ринку повинна мати відокремлену від проїжджої частини, житлового та комунального секторів ділянку землі. Тому, з метою забезпечення збереження цілісності торгових об’єктів суб’єктів господарювання та комунального майна у неробочий час, по периметру території ринку встановлено огорожі, а на всіх транспортних заїздах облаштовано шлагбауми.
Транспортний заїзд з вул.Рокитянської забезпечує доступ/заїзд транспортних засобів на майданчики торгових секторів (під час роботи ринку) і не віднесений до категорії автомобільних доріг. Крім того, підтримання зазначеного транспортного заїзду в належному технічному стані здійснюється за рахунок коштів комунального підприємства.Comments are closed.