Діти, позбавлені батьківського піклування, мають право на забезпечення житлом « Офіційний портал Чернівецької міської ради
01.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616) (далі-Порядок), окрім дітей-сиріт житлом забезпечуються діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа.
Право на отримання житла за рахунок субвенції або грошової компенсації відповідно до даного Порядку мають діти в порядку черговості взяття на квартирний облік.
При доведенні коштів субвенції на зазначені вище цілі відповідно до вимог п. 23 Порядку органом соціального захисту населення буде надіслано рекомендованим листом дитині за місцем її проживання/перебування повідомлення про можливість призначення грошової компенсації за рахунок субвенції із зазначенням адреси, за якою їй необхідно звернутись, та строків звернення.
Крім того, орган соціального захисту населення додатково інформує дитину за допомогою телефонного зв’язку та надсилає копію повідомлення на її електронну адресу. Дитина з порядком та умовами отримання грошової компенсації за рахунок субвенції представником вище зазначеного органу ознайомлюються під розпис, після чого протягом 3-х робочих днів від дати ознайомлення нею подається відповідна заява до органу соціального захисту населення на предмет отримання компенсації.
Разом з тим, на даний час в департамент праці та соціального захисту населення надходять заяви від дітей-сиріт щодо виплати грошової компенсації за рахунок субвенції з недотриманням вищезазначених вимог, тому звертаємо увагу, що доцільності у поданні документів без дотримання норм, передбаченим даним Порядком немає, оскільки виплата грошової компенсації проводитиметься в порядку черговості взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, після досягнення ними шістнадцяти років до досягнення 23 років.Comments are closed.