Держпродспоживслужба звітує про дотримання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання за минулий тиждень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.11.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області продовжують контролювати виконання протиепідемічних заходів на Буковині відповідно до постанов головного державного санітарного лікаря України та здійснюють контроль на агропродовольчих ринках, у закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, у громадському транспорті, школах, дитсадках та на інших об’єктах.

Так, за минулий тиждень, з 5 по 11 жовтня, в області перевірили 359 об’єктів, 227 із них – спільно з працівниками Головного управління Нацполіції, ДСНС та органами місцевої влади. Загалом порушення виявили на 57 (15,9%) об’єктах. За їхніми результатами було складено 6 адмінпротоколів, надано 1 припис та 50 рекомендацій щодо необхідності дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання.

Перелік проведених обстежень об’єктів нагляду щодо дотримання ними карантинних заходів в області: продовольчі (окрім ринків) – 154 (на 18,8% із них виявили порушення); агропродовольчі ринки – 18 (на 11,1% з яких були недоліки); об’єкти торгівлі непродовольчими товарами – 63 (на 15,9% із них зафіксували порушення); заклади громадського харчування – 42 (у 16,7% з яких виявили недоліки); дитсадки – 13 (без порушень); заклади загальної середньої освіти – 14 (у 7,1% із них зафіксовані недоліки), 34 транспортних засоби (у 17,6% із них були недоліки) та 21 заклад інших категорій (у 9,5% із них виявили порушення).

Про встановлені факти нехтування протиепідемічними вимогами проінформували органи місцевої влади та самоврядування.

Також фахівці провели роз’яснювальну роботу серед 1971 особи.

Робота в цьому напрямку триває.Comments are closed.