Депутати Чернівецької міської ради підтримали рішення про епідемічну ситуацію в м.Чернівці « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
25 серпня 2020 року на позачерговій сесії Чернівецької міської депутати 31 голосом «за» підтримали проєкт рішення про епідемічну ситуацію в м.Чернівці.

Згідно документу дозволяється:

  • робота громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень, за умови дотримання усіх протиепідемічних заходів.
  • суб’єктів господарювання (ринків, побутових послуг, торгівлі, торгових комплексів, кінотеатрів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивним клубам, залам, секціям, тощо)
  • закладів громадського харчування, за умови присутності в залі не більше 20 осіб, але не менше ніж 10 м2 залу на одну особу.
  • Дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Окрім того, забороняється: робота розважальних закладів, зон в межах торгових центрів, проведення масових заходів з кількістю учасників більше 20 осіб у закритому приміщенні.

Також міськрада рекомендувала органам національної поліції не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які діятимуть відповідно до цього рішення.  Та звернулась до Міністерства інфраструктури України щодо недопущення скасування зупинок поїздів далекого сполучення.

Відповідне рішення вже підписав секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

Нагадаємо, 20 серпня 2020 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні віднесла Чернівці до «червоної» зони.Comments are closed.