26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціВідповідно до вимог бюджетного законодавства прогнозування та аналіз доходів відповідного бюджету здійснюється фінансовим управлінням міської ради за участю органів, що контролюють справляння відповідних надходжень бюджету.

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови щодо організації роботи зі складання міського бюджету міста Чернівців, відповідними підрозділами міської ради, фіскальною службою міста, обраховані прогнозовані показники доходів на 2016 рік, на основі яких фінуправлінням сформована та запропонована до затвердження дохідна частина бюджету.

Бюджет міста (без трансфертів) перевиконано за І півріччя 2016 року на 95,9 млн. грн. або 26,0%, приріст з минулим роком 48,0%.

Аналогічна ситуація спостерігається по інших місцевих бюджетах. Так, за інформацією, розміщеною на сайті Державної казначейської служби України, місцеві бюджети України станом на 01.07.2016 року перевиконані на 25,3%, приріст з минулим роком склав 47,4%.

Відповідно до бюджетного законодавства фінансовим управлінням міської ради за результатами виконання бюджету за І півріччя 2016 року було підготовлено проект рішення щодо збільшення дохідної частини міського бюджету на суму 107,2 млн. грн. за загальним фондом, міською радою у вересні поточного року прийняте рішення про уточнення доходів на 86,0 млн. грн.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *