Члени архітектурно-містобудівної ради розглянули кілька нових міських проєктів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
3 липня відбулось засідання міської архітектурно-містобудівної ради, де були розглянуті заплановані чотири питання.

Зокрема, проєкт будівництва готелю та магазинів по вул. Хотинській, 39а в м.Чернівці, який був підтриманий більшістю голосів членів архітектурно-містобудівної ради.

Проєктна пропозиція оглядового майданчика на площі Соборній також була підтримана більшістю голосів, натомість автору було рекомендовано розглянути можливість розміщення оглядової вежі за іншим місцем розташування.

Проєктну пропозицію на будівництво торгового дому по вул. Корсунській, 1 в м. Чернівці взяли до уваги та рекомендували власнику земельної ділянки розглянути можливість приєднання сусідньої ділянки з урахуванням концепції забудови по вул. Гагаріна, розробленої архітектором Олегом Пікущенком.

Автору  наступної пропозиції  «Проект детального плану території, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівці» були висловлені певні рекомендації та зауваження, проте робота була підтримана більшістю голосів членів архітектурно-містобудівної ради.Comments are closed.