17.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціУ Чернівцях відбудеться засідання робочих груп з підвищення ефективності в сферах місцевих фінансів та освіти в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».

Організаторами слухань є Асоціація міст України, Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад, Норвезький інститут міських та регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук.
Початок роботи асоціації 25 вересня о 10.30 в сесійній залі. З вітальним словом виступить Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, менеджер проекту Крістіан Арсен, Одне Осланд. Впродовж двох робочих днів передбачаються презентації та обговорення методології підготовки планів підвищення ефективності діяльності в сферах місцевих фінансів, презентація досвіду виконкому міської ради щодо партисипації в бюджетному процесі та залучення громади до формування проектів рішень про міський бюджет, відвідання комунальних установ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *