23.05.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

14 – 15 березня 2019 року в Чернівцях адміністрація Українського Католицього Університету відвідає найуспішніші чернівецькі школи та проведе відкритий захід в рамках проекту «УКУ у Турі».

Відкритий захід відбудеться 15 березня в літературному Целанівському центрі за адресою вул. О. Кобилянської, 51 о 18:00. В рамках заходу буде проведена відкрита лекція експерта Львівської бізнес-школи Олени Кулигіної «Життя в цифровому світі: як жити в епоху соціальних мереж?».

Окрім презентації навчальних програм, команда рекрутингу УКУ підготувала для школярів особливу пропозицію: конкурс відео-візиток «Я – 2021». У рамках конкурсу, адміністрація університету пропонує школярам 8-10 класів записати коротке мотиваційне відео про свої плани на майбутнє. Найбільш вмотивовані школярі отримають квиток на День Відкритих Дверей УКУ, що відбудеться 06 квітня.

Проект «УКУ у Турі» реалізується командою Відділу Рекрутингу УКУ задля поширення інформації про можливості навчання, розвитку та реалізації амбітних вступників в УКУ.

Нагадуємо, що команда «УКУ у Турі» вже побувала у Полтаві, Харкові, Києві, Луцьку, Івано-Франківську та Рівному під час попередніх двох турів.

*   *   *

Якщо у вас є пропозиції, ідеї чи бажання запросити УКУ до вашого навчального закладу – звертайтеся до керівника проектів та програм Відділу Рекрутингу Остапа Мачинського (електронна пошта machynskyy@ucu.edu.ua, моб. (095)59 11 524)Comments are closed.