Чернівці отримають 20 нових тролейбусів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У відповідь на публічні звинувачення щодо відсутності Чернівців в переліку міст, яким за урядовою програмою планують закупити громадський транспорт заступник міського голови Євгеній Маховіков повідомляє:

“Проєкт з Європейським інвестиційним банком розбитий на декілька фаз, і зараз розпочалася закупівля транспорту по першій, яка стартувала наприкінці 2016-го, і де дійсно Чернівців не було.  

Але у середні 2020-го було ініційовано проєкт “Міський громадський транспорт II” на суму 200 млн євро, куди ми попали. Подана заявка на 20 зчленованих (у народі “гармошка”) низькопідлогових тролейбусів з автономним ходом. І як вишенька на торті – будівництво нової ділянки контактної мережі довжиною 6.4 км., яка з’єднає вул.Січових Стрільців з Хотинською. Чекаю, коли всі зможуть доїхати на “Калинку” на величезній новенькій “гармошці”. Над чим зараз активно працюємо в Раді, бо громадський транспорт для чернівчан – одне з найважливіших питань!”

Інформація про те, що Чернівці включені до переліку міст-учасників проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ» опублікована 25 жовтня 2020 року на Урядовому порталі.

Відстежувати стадії проєкту можна за посиланням: https://proifi.gov.ua/projects/273256053?fbclid=IwAR16yQifR7p1e24ro967WAE-5Ncpq64ZwspW4F207uKb9rSLyCGDGDtAiRU Comments are closed.