Чернівці мають надійних німецьких партнерів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
5 вересня міський голова Олексій Каспрук зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Й.В. доктором Крістофом Вайлем. Мова йшла про спільні проекти, над якими Чернівці успішно працюють з німецькими партнерами.

Зокрема, Крістоф Вайль відзначив співпрацю міської ради з Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ та висловив впевненість, що залучення німецьких експертів до розробки інтегрованої концепції розвитку історичного середмістя Чернівців матиме такі ж позитивні результати, як і у Львові. Він також вважає, що Чернівці зробили правильний вибір, обравши німецький державний банк як партнера у проекті модернізації міської системи водопостачання.

Крістофа Вайля зацікавила пропозиція міського голови Олексія Каспрука щодо залучення німецьких інвесторів для реалізації спільних проектів у сфері підвищення енергоефективності, запровадження сучасного енергоменеджменту, розвитку міської інфраструктури. Він пообіцяв посприяти у налагодженні співпраці міської ради Чернівців з німецькими муніципалітетами, обміну досвідом муніципального управління.

Крістоф Вайль висловив також задоволення зусиллями міської влади, які спрямовані на збереження у Чернівцях матеріальних та духовних пам’яток німецької культури.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *