Для забезпечення безкоштовними сніданками всіх учнів 1-4 класів у Чернівцях необхідно близько 20 мільйонів гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.03.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до чинного законодавства органи місцевого самоврядування мають забезпечити безоплатним харчуванням учнів пільгової категорії. На ці потреби в бюджеті на 2021 рік заплановано 5,5 млн. грн. Інші категорії учнів, зокрема, всі учні 1-4 класів, можуть забезпечуватись безкоштовним харчуванням різного формату за рішенням органу місцевого самоврядування.

Так, наприклад, для забезпечення безкоштовними сніданками всіх учнів 1-4 класів у Чернівцях необхідно близько 20 млн. грн.
Враховуючи обмеженість фінансового ресурсу, в бюджеті територіальної громади на 2021 рік кошти на забезпечення сніданками учнів 1-4 класів шкіл не передбачені.

Підставою для виділення цих коштів з бюджету може бути лише затверджена міською радою цільова Програма, у якій передбачено забезпечення безкоштовними сніданками учнів молодших класів. До прийняття бюджету на 2021 рік така Програма розроблена не була.Comments are closed.