26.05.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ 14 квітня авіарейс Чернівці-Київ-Чернівці виконуватиметься двічі на день, а вже з 28 квітня наше місто отримає пряме авіасполучення з італійським Бергамо. Окрім того, розглядаються можливі рейси до Ізраелю і Туреччини. Про це говорили сьогодні у Ратуші на брифінгу, який пройшов у рамках Міжнародного авіаційно-туристичного форуму.

«Якби не активна позиція міста, області, керівництва аеропорту, сьогодні не було б можливості пасажирам обирати авіаційне сполучення між Чернівцями і Києвом, а ще й трьома тисячами аеропартами, куди можна дістатися з Чернівців через Київ, – зазначив віце-президент МАУ з наземного обслуговування Володимир Семенченко. – Уже за тиждень з Чернівців до Києва буде два щоденних рейси. Закінчено частину реконструкції злітної смуги, що дає можливість приймати більш важкі літаки. Є попит на Ізраїль, Стамбул. Ми вже починаємо говорити про Італію. З 28 квітня двічі на тиждень курсуватиме літак між Чернівцями і Бергамо».

«Ми вдячні партнерам, які взяли на себе частину матеріальних зобов’язань в плані забезпечення тою технікою, якої у нас раніше не було, – каже директор КП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» Борис Морський. – Наші працівники ведуть статистичний облік і дивляться, куди ж все-таки прямує наш пасажир і звідки прибуває до нас. Було прийняте рішення відкрити рейс на Бергаму в Італію. Адже традиційно так склалося, що дуже багато наших заробітчан там. Люди вертаються додому. Тож наразі це найпопулярніший напрямок».

«На сьогодні укомплектованість аеропорту формується по відношенню до потреби, – зазначив заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк. – Для підтримки регулярного рейсу Чернівці-Київ-Чернівці технічне оснащення є достатнім, окрім техніки, яка дозволяє визначати зчеплення поверхні. Питання щодо закупівлі нової техніки поки що обговорюється, тому тільки за результатами обговорення на сесії ми зможемо говорити про конкретні результати.»Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *