Чернівецькі вчителі отримали ордери на житло « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.02.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Понад сто чернівецьких педагогів взяли участь у розширеній колегії міського управління освіти, яка відбулася 23 червня у гімназії №7. На ній йшлося про проблеми та завдання, котрі стоять перед освітянською галуззю міста у новому навчальному році.

Начальник управління освіти Георгій Олійник доповів про підсумки навчального року та окреслив низку заходів, спрямованих на підвищення якості освіти. Чернівецький міський голова Олексій Каспрук вручив ордери на відновлене житло чотирьом вчителям, принагідно подякувавши педагогам за плідну роботу:

«Перш за все, хочу подякувати вам за працю у навчальному році. Багато чого вдалося досягти, хоча перед нами стоїть ще чимало завдань. Фінансова ситуація суттєво покращилася порівняно із минулим роком. Зараз місто має достатньо коштів на розвиток освіти».

Окрему увагу міський голова зосередив на запровадженні програми з енергоефективності у чернівецьких навчальних закладах.

«Ми залучили великі кошти на заходи по енергоефективності у школах, – каже Олексій Каспрук. – Австрійські консультанти дослідили
54 громадських будівлі: дитсадки, школи та лікувальні заклади. У 33-х з них
фактично зміниться мікроклімат. Буде утеплено стіни, замінено тепломережі, вікна, замінено системи вентиляції, освітлення. Найперші роботи почнемо виконувати вже в листопаді-грудні. Тож керівники навчальних закладів про побутові проблеми зможуть забути, вони перейматимуться лише освітнім процесом».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *