Чернівецькі депутати звернулись до керівництва держави по допомогу в ліквідації наслідків паводку « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На сесії Чернівецької міської ради депутати підтримали звернення,яке ініціював депутат Василь Максимюк, до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр – міністра України та народних депутатів від Чернівецької області щодо ліквідації наслідків повені в м. Чернівці.

 

Звернення Чернівецької міської ради VІІ скликання до Президента України, Голови Верховної Ради,  Прем’єр-міністра України

щодо ліквідації наслідків повені в м.Чернівці

 

Шановний Володимире Олександровичу!

Шановний Дмитре Олександровичу!

Шановний Денисе Анатолійовичу!

 

       Чернівецька область, і Чернівці зокрема, знову зазнали біди. Чергова повінь, яка приходить на нашу землю із періодичністю у 10-12 років, завдала чернівчанам відчутного лиха. Збитки ще підраховуються, але вже зрозуміло, що мова йде про значні суми, яких немає в бюджеті ні області, ні міста.

Люди залишилися без житла, пошкоджені мости та дороги, підприємці найбільшого комунального підприємства Чернівців – МТК «Калинівський ринок», понесли серйозні втрати. А це сотні сімей, які залишилися без засобів до існування. В Чернівцях на одну біду наклалася інша, бо наша область лідирує і по кількості заражених коронавірусом.

Ми звертаємося до Вас із проханням допомогти області і місту фінансово, бо сума, яку направили зараз, є неприйнятною і непропорційно малою. Вже тепер орієнтовна сума збитків, за підрахунками спеціалістів та зі слів заступника голови  обласної державної адміністрації, складає не менш як 1 млрд. гривен, тому 68 млн., які направлені в область по всіх джерелах фінансування, ніяк не можна назвати адекватною сумою для покриття збитків.

Ми вважаємо за потрібне дати доручення відповідним державним органам держави про негайну розробку та реалізацію державної програми будівництва захисних споруд в Чернівцях і, перш за все, спорудження дамби на річці Прут, яка унеможливить підтоплення значної території міста.

Маємо велику надію, що нас почують і наші люди нарешті зможуть спокійно дивитися у майбутнє.

 

З повагою,

депутати Чернівецької міської ради

VII скликанняComments are closed.