Чернівецька міська рада розгляне можливість проведення Різдвяного ярмарку та оголошує конкурс на його проведення і облаштування « Офіційний портал Чернівецької міської ради
05.12.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
У разі покращення епідеміологічної ситуації, з метою створення святкової атмосфери під час святкування новорічно-різдвяних свят Чернівецька міська рада розглядає можливість проведення з 19 грудня 2020 року до 20 січня 2021 року включно на площі Соборній міста Чернівців Різдвяного ярмарку і оголошує Конкурс на його проведення та облаштування.

Предметом Конкурсу є право облаштування та функціонування новорічно-різдвяного ярмарку шляхом встановлення малих архітектурних форм належного естетичного вигляду  на площі Соборній для торговельної діяльності (сувенірною і художньою продукцією народних промислів, новорічними подарунками, хлібобулочними та кондитерськими виробами, солодощами, продукцією ресторанного господарства (не більше 30% від загальної кількості павільйонів), гарячими напоями, глінтвейном) та надання розважально–відпочинкових послуг з тематики  новорічно – різдвяних свят.

 До участі у Конкурсі запрошуються суб’єкти господарської діяльності, які можуть організувати Різдвяний ярмарок відповідно до умов, визначених Положенням про конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку у місті Чернівцях, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.11.2016 р. № 699/21 (із змінами від 11.09.2018р. №493/18 і від 08.10.2018р. №586/21), подали Конкурсній комісії заяву відповідної форми і змісту, пропозиції та сплатили заставу.

 Бажаючих взяти участь в Конкурсі просимо звертатися в департамент розвитку міської ради для оформлення заяви встановленого зразка (м.Чернівці, вул.О.Кобилянської 3, каб.№№ 3, 5;  контактні телефони: (0372)  553667, 526425).

Заяви на участь у Конкурсі приймаються з 12 до 26 листопада 2020 року включно. До заяви на Конкурс учасником додається копія платіжного доручення або квитанції про сплату застави з відміткою банківської установи.

Розмір застави складає 40,0 тис. грн. та вноситься учасником на відповідний розрахунковий рахунок. Учаснику, який став переможцем Конкурсу, сума застави зараховується в рахунок сплати благодійного внеску у цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста. Учасникам, які не стали переможцями конкурсу, сума застави повертається протягом 3-ох робочих днів на підставі заяви, в якій вказані банківські реквізити учасника конкурсу.

 Критеріями визначення переможців Конкурсу є:

 –  сума благодійного внеску у цільовий фонд соціально-економічного розвитку міста для здійснення новорічно-різдвяних заходів, належного утримання та святкового оформлення території;

– матеріально – технічне оснащення (ескізна пропозиція) декоративних  конструкцій (павільйонів) відповідно до роботи в зимовий період, пожежних, санітарних, протиепідемічних норм і вимог, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, прибирання та вивезення сміття визначеної території відведеної під ярмарок;

 – створення святкової атмосфери шляхом відповідного зовнішнього оздоблення павільйонів, відображення народних традицій тощо;

 – культурно-розважальне наповнення заходу, зокрема організація показових майстер-класів, організація культурно-просвітницького дійства на різдвяну тематику, розіграші, благодійна складова тощо;

– презентація концепції проведення Різдвяного ярмарку (у форматі слайд-шоу, відеоролика, графічних та інших матеріалів).

Оцінку поданих пропозицій здійснюватиме Конкурсна комісія відповідно до встановлених критеріїв. Конкурсна комісія не розглядає пропозиції, які надіслані або подані після закінчення встановленого терміну прийому заяви.

УВАГА: У разі ускладнення епідеміологічної ситуації в м. Чернівцях і посилення карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, результати конкурсу може бути скасовано, заставу і благодійний внесок, сплачені переможцем (переможцями) конкурсу, повернуто протягом 3-ох робочих днів на підставі заяви, в якій вказані банківські реквізити учасника.

 

Додаток: заява на участь у конкурсі та зобов’язання щодо дотримання норм чинного законодавства при організації торгівлі на Різдвяному ярмарку, асортиментоного переліку та інших вимог на 2 арк.

Заява 2020

Зобов’язання 2020Comments are closed.