23.05.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

18 березня  о 17.00 год. у Центрі культури «Вернісаж» відбудеться урочисте відкриття виставки петриківського розпису «Наступність поколінь». На виставці будуть представлені роботи заслуженого майстра народної творчості України Тетяни Анатоліївни Гарькавої та її учнів – студентів Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Дніпровського національного університету ім. О. Гончара.

Назва «Наступність поколінь» символізує спадкоємність творчості, що стало основною умовою вступу петриківського розпису до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства. Мистецтво, що передається з покоління в покоління,  від учителя до учня, має свій унікальний розвиток та колорит, свої характерні риси, здатні передавати думки та настрій майстра.

На виставці будуть представлені твори, виконані в техніці петриківського розпису на різних матеріалах: дереві, полотні, тканині, склі та інших. Роботи несуть в собі збереження вічної краси петриківського квітково-рослинного орнаменту, його чарівність і самобутність. Представлені на виставці твори є унікальною збіркою народного мистецтва. Завдяки збереженню традицій, передачі вікових художніх напрацювань від учителя до учня, від старшого покоління до молодшого, зберігається життєва спроможність промислу, який постійно наповнюється життєдайними соками оновлення.

Характерною рисою виставки є можливість відвідувачам спробувати свої сили в декоративно-ужитковому мистецтві: окрім презентації робіт під час виставки автор та її студенти проведуть майстер-класи для всіх охочих опанувати мистецтво створення чарівних замальовок.

Виставка працюватиме з 18 по 25 березня  в Центр культури «Вернісаж» (вул. О. Кобилянської, 53).Comments are closed.