Чернівчан запрошують до обговорення проєкту бюджету Чернівецької міської територіальної громади на 2021 рік « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відповідно до Статуту територіальної громади міста Чернівців та Положення про консультації з громадськістю в місті Чернівцях, затверджених рішенням міської ради VI скликання від 25.09.2015 № 1726, фінансове управління Чернівецької міської ради проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту бюджету Чернівецької міської територіальної громади на 2021 рік.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються з 10 по 16 грудня 2020 року (до 17:00) шляхом заповнення онлайн-форми.

При наданні пропозиції потрібно обрати необхідний розділ, викласти короткий опис пропозиції, зазначивши адресу об’єкту (за необхідності). До розгляду не приймаються анонімні пропозиції та пропозиції, які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи, суперечать чинному законодавству України.

Інформація про результати електронних консультацій з громадськістю та стан врахування пропозицій буде оприлюднена у цьому ж оголошенні у визначений чинним законодавством термін.

Ознайомитись з проєктом бюджету на 2021 рік можна в розділі «Документи/Міська рада/Проекти рішень міської ради/Проекти рішень міської ради на 17 грудня 2020 року» або за посиланням  (проєкт бюджету 2021).

 Comments are closed.