Чернівчан закликають долучитися до обговорення проекту Статуту територіальної громади міста « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.06.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
28 липня відбулося чергове засідання комісії з розгляду питання про внесення змін і доповнень до Статуту територіальної громади м. Чернівців та нормативно-правових актів, що регулюють порядок участі членів територіальної громади міста у вирішенні питань місцевого значення.

На розгляд комісії був представлений проект статуту територіальної громади міста в новій редакції, підготовкою якого займалося юридичне управління міської ради інші виконавчі органи спільно з громадськими активістами: програмним директором громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Наше право» Оксаною Ващук-Огданською, керівником програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень Максимом Лацибою, журналістом Надією Бабинською, головою Громадської ради при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради Миколою Кушніром.

Запропонований проект значно розширює можливості жителів міста Чернівців приймати участь у вирішенні питань місцевого самоврядування та здійснювати контроль за роботою органів і посадових осіб місцевого самоврядування, що сприяє зміцненню демократії і відкритості. З цією метою були розроблені такі положення, які входять до складу статуту:

– Положення «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання у місті Чернівцях».

– Положення «Про місцеві ініціативи у місті Чернівцях».

– Положення «Про громадські слухання у місті Чернівцях».

– Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування в місті Чернівцях.

– Положення «Про консультації з громадськістю у місті Чернівцях».

– Положення «Про електронні петиції в місті Чернівцях».

– Положення «Про звітування міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів міської ради».

Комісія вирішила протягом серпня 2015 року провести громадське обговорення запропонованого проекту статуту, а рішення про внесення змін до статуту винести на розгляд 68 сесії, яка відбудеться 24.09.2015 р.

Просимо долучатися до обговорення проекту, пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу law2@rada.cv.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *