19.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Громадські слухання з обговорення проекту міського бюджету відбудуться 8 грудня о 17.00 в сесійні залі Чернівецької міської ради. Ініціатор громадських слухань – міський голова Олексій Каспрук.

Розпорядженням  міського голови затверджено склад організаційного комітету та заходи з підготовки громадських слухань, графік їх виконання. До складу оргкомітету увійшли фахівці, науковці, представники громадськості.

У ході підготовки до громадських слухань 5 грудня  відбудеться презентація проекту бюджету представникам ЗМІ, 6 грудня проект бюджету пропонують обговорити керівникам депутатських фракцій  міської ради , 7 грудня –  громадській раді при виконавчому комітеті міської ради.

З проектом міського бюджету на 2018 рік  та пояснюючою запискою до нього можна ознайомитися на  сайті міської ради у розділі «Бюджет – 2018».  4 грудня тут буде представлено наглядну графічну презентацію проекту бюджету.

До участі у громадських слуханнях запрошуються народні  депутати,   депутати, члени виконавчого комітету  міської ради,  посадові особи виконавчих органів міської ради, фахівці з питань державних фінансів, експерти, представники трудових колективів та громадськості, засобів масової інформації,  чернівчани.

Для реєстрації учаснику громадських слухань необхідно пред’явити  паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу. Право голосу на громадських слуханнях мають тільки повнолітні  громадяни, які  зареєстровані у межах міста  Чернівці.

Чернівчан закликають не бути байдужими та долучитися до обговорення, формування основного бюджетного документу міста, за яким громада буде жити і працювати у 2018 році.

Усі пропозиції, підтримані учасниками громадських слухань, виносяться на розгляд  міської ради під час затвердження міського бюджету.
Проект міського бюджету на 2018 рікЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *