Чернівчан закликають долучитись до обговорення детального плану територій садибної житлової забудови на вул. В.Гречаного « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Громадські слухання з розгляду Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту ДПТ садибної житлової забудови на вул. Гречаного Валерія в м. Чернівці плануються 18 січня  2021 року о 16 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа,1.

Проєкт детального плану території розроблений архітектором Жоріним Віталієм Володимировичем (кваліфікаційний сертифікат серія АА №001057) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення міської ради VІІ скликання від 16.04.2018 року №1222 «Про давання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку містобудівної документації».

Дательніше ознайомитись з ДПТ садибної житлової забудови на вул. Гречаного Валерія в м. Чернівці» та звітом про СЕО  можна за посиланням https://cutt.ly/EhFfIuJ 

Пропозиції і зауваження приймаються у строк з 17 грудня  2020 року до 18 січня  2021 року за адресою: 58000, м.Чернівці, вул.Б.Хмельницького,64-А; Електр. адреса: dmbkzv@ukr.net.

 

 Comments are closed.